Tavan Perdesi

Tavan Perdesi

Ürün Fiyatı : 165 TL/m²

Ürün Özelliği :
Tavan Perdeleri ev, ofis, işyeri, restoran, kafe bahçe, pencere ve çatılarında, kafe gibi mekânların, tavan dekorasyonunda kullanılan perdelerdir. Kış Bahçesi perdeleri de Tavan Perde Sistemleri olarak geçmektedir. Geniş renk ve model çeşitlerimiz ile tüm taleplerinize uygun, kaliteli donanım ve yılların vermiş olduğu deneyim ile tavan perde sistemlerinde de sizlerin hizmetinizdeyiz. Tüm tavan perdesi modellerimizde uygun fiyat garantisinin yanında, sürekli teknik destek garantisini de birlikte sunuyoruz.

Tavan perdesi sistemlerimiz üstün mekanizması ile yıllar boyu dayanıklı kalır ve güneş, ısı, nem, yağmur ve kar gibi tüm dış etkenlere dayanıklı malzemeden imal edilmektedir.

Kış bahçelerinde kullanılan perdeler manuel sistem mekanizmalı kumaş ve screen perdelerden yapılabilir, bambu ve ahşap dokuma perde çeşidi kullanılabilir veya tamamen güneşi ya da ışığı kesen karartma perdeler tercih edilebilir. Tavan perdesi genel uygulamasında çoğunlukla screen kumaş, plise perde, düet perde, blackout (karartma stor kumaşı) ve ahşap perdeler iyi sonuç vermektedir. Bunun dışında seralarda kullanılan ultraviyole ışınları filtre eden malzemeler de kullanılmaktadır.

Tavan perde uygulamasında fiyatlandırma, tamamen ölçü alımı ve tespitler neticesinde, kullanılacak materyallere göre belirlenir. Mekanizma sistemi uzaktan kumandalı ve manuel olabilir. Projelendirme ve tespit için teknik servisimiz ve mimarlarımız, sizlere yardımcı olacaklardır.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.