Yana Kayar Perde Motoru

Yana Kayar Perde Motorları - Sahne Perde Motoru

Ürün Fiyatı : 85$/Adt.

Ürün Özelliği :
Sahne Perde Motorları okul, tiyatro ve konferans salonlarında, sahne perdelerinin otomatik olarak kullanılmasını sağlayan motorlardır. Bu motorların ayrıca kendine ait ray sistemleri ve ekipmanlarının da olması gereklidir. Mosel marka ve Somfy marka yana kayar perde motorları, evlerde tül perdelerin ya da fon perdelerin sağa sola otomatik açılıp kapanmasını sağlamak amacıyla da rahatlıkla kullanıla bilmektedir. Modern bir ev için bu motorlar perdelerin vazgeçilmezi ve prestiji olarak, ev perdelerinde de kullanım yerlerini almışlardır. Sağa ve sola, hangi yöne isterseniz perdelerinizi o yöne toplaya bildiği gibi, isterseniz ortadan sağa ve sola açmaya da olanak tanımaktadır. Normal şebeke elektriğine bağlı olarak çalışır ve akıllı ev sistemlerine entegre edilebilirler. Kurulumu son derece basittir. Ray sistemleri 7 m. ye kadar tek parça olabilmekte, daha uzun ölçüler için ek aparatı kullanılarak istenilen ölçüde uzatılabilmektedir. Bu motorların taşıma kapasitesi 100 Kg. dır. Daha ağır ve uzun ölçülerdeki perdeler için çift motor kullanılabilmektedir.

Sahne perde motorlarının sıklıkla ve yaygın kullanılmasından dolayı, birçok firma çeşitli markalarda motorlar ürettirip satışını yapmaya başlamıştır. Bu da şöyle bir dezavantaj meydana getirmektedir. Bu farklı markalarda ürettirilen motorlar sadece ürettiren firmanın istediği ya da belirlediği özelliklerde üretilmiş olup firmaların ürettirmeyi bırakması ya da kapanması durumunda bu motorların parçasını, kumandasını, tamirini yapacak firmayı bulmasını mümkün kılmamaktadır. Dolayısıyla bu tip motorların alınması ya da kullanılması doğal olarak dezavantaj doğuracaktır. Bilindik marka motorları kullanmak, her zaman yedek parça ve servis bulma kolaylığı olanağı sağlayacaktır. Sahne Perde Motorlarında ve diğer tüm perde motorlarında en kaliteli ve en profesyonel kurumsal marka olan Somfy ve Mosel marka perde motorlarıdır.

 

Mosel ve Somfy yana kayar perde motorlarını (Sahne Perde Motoru) ve tüm ekipmanlarını Firmamız Bay Perdecim Perde Sistemlerinden temin edebileceğiniz gibi, tamir ve de yeni kurulumunu da yaptırabilirsiniz.