Tekne ve Yat Perdeleri

Tekne ve Yat Perdeleri

Ürün Fiyatı : 215 TL/m²

Ürün Özelliği :

Yat perdeleri veya tekne perdeleri standart perdeler değildir. Yat ve tekne pencerelerinin belli bir standardı olmadığından, uygulamalar tamamen özel çalışma ile gerçekleşir. Yat perdelerinde veya tekne perdelerinde uygulama olarak, klasik perdeler minimize edilerek uygulanabilir. Yat Perdesinde, diğer mekanizmalı perdelerde, yat pencerelerinin durumuna göre uygulanabilir. Yat perdesinde jaluzi perde, screen perde, plise perde, düet perde gibi perdeler, özel ölçülerde hazırlanarak, motorlu sistem yada manuel sistem olarak özenle uygulanabilmektedir. Tekne perdelersin de mekanizmalı sistem perde kullanılacak ise, tekne hareket halindeyken, perdelerin rahatsızlık ve hoş olmayan görüntüler vermemesi için özel zıgıl sistemi uygulanmalıdır.

Yat pencereleri genelde eğimli, kavisli, yamuk şekillerde olduğundan dolayı, bu tip cam yapısına sahip olan teknelerde en ideal perde sistemi plise perde veya düet perde uygulamasıdır. Plise perdeler ve düet perdeler mekanizmaları gereği ya da çalışma sistemleri gereği olarak alttan ve de üstten sabit olan sistemlerdir. Böylelikle yat perdeleri için kullanılan plise perde, düet perde camlarda sabit olarak kalabilme özelliği sunmaktadır. Tekne perdeleri ile yat perdelerinde uygulanan plise perde ve düet perde açılıp kapanabilme özelliği de taşımaktadır. Bu perdeler manuel sistem ya da motorlu uzaktan kumandalı sistem, butonlu sistem olarak uygulanabilmektedir.

Tüm perde sistemlerinde olduğu gibi, Bay Perdecim Perde Sistemleri Firması olarak, turistik gemi, tekne ve yat perdelerinde de uzman ekibimiz ve yılların verdiği deneyimimizle kaliteden ödün vermeden, sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sitemizde belirtilen Fiyat minimum fiyat olup uygulanacak sisteme ve perdeye göre değişiklik arz edecektir. Ücretsiz keşif, konu hakkında detaylı bilgiyi, müşteri hizmetlerimizi arayarak alabilirsiniz