DİKEY PERDE TAMİRİ BAKIMI

Dikey perde, evlerde ve ofislerde sıklıkla kullanılan, vaz geçilmez modern perde sistemlerinden biridir. Dikey perdeler nadir arıza yapan perde sistemleridir. Dikey perdelerinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, dikey perde slaytlarınız kapalı iken kesinlikle kenara toplamayınız. Aksi takdirde slayt başlarında bulunan, mekanizmaya geçme delikleri ya da aparatları kolaylıkla kırılacaktır. Ayrıca dikey perdelerinizi açıp kapatırken, perde mekanizmada son noktaya geldiğinde, mekanizmayı zorlamamak gerekmektedir. Dikey perde slaytları kesinlikle bir yere dokunmamalı ya da dikey perdelerin altlarına, saksı ve benzeri eşyalar konularak, slaytların rahat çalışması engellenmemelidir.

    Tül dikey perdeler içinde yukarıdaki yapılmaması gerekenlere aynen dikkat edilmelidir. Tül dikey perdeler temizliği özen isteyen perdelerdir. Yıkama işlemi profesyonel firmalar tarafından yapılması tercih edilmelidir.

    Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak, tüm Dikey Perdeleriniz için profesyonel tamir, bakım ve temizlik hizmeti vermekteyiz. Müşteri Hizmetlerimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.