Bay Perdecim https://bayperdecim.com.tr Bizimle İletişime Geçin - 0212 438 80 77 Sat, 02 Jan 2021 22:01:26 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.6 https://bayperdecim.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/cropped-alfQMy4GxWAKAm9lz772Ue9PRJXjVPxE0QZpEBMC-32x32.png Bay Perdecim https://bayperdecim.com.tr 32 32 Varaklı Stor Perde https://bayperdecim.com.tr/urunler/varakli-stor-perde/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/varakli-stor-perde/#respond Tue, 17 Nov 2020 22:57:28 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=3062 Ürün Fiyatı: 150 TL/m² Ürün Özelliği;     Stor perdekumaşı üzerine baskı metoduyla altın varak yada gümüş varaklı olarak Osmanlı Motivleri yapılabilmektedir. Ayrıca Stor perde eteklerine de polyester kalıp sistemiyle varak etek modelleri yapılabilmektedir.     Stor Perdelerin kenarlarına daha estetik görünüm vermesi ve tamamlayıcı olması için varak baskılı panel perdeler ve de kadife kumaş… Okumaya devam et Varaklı Stor Perde

The post Varaklı Stor Perde appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 150 TL/m²

Ürün Özelliği;

    Stor perdekumaşı üzerine baskı metoduyla altın varak yada gümüş varaklı olarak Osmanlı Motivleri yapılabilmektedir. Ayrıca Stor perde eteklerine de polyester kalıp sistemiyle varak etek modelleri yapılabilmektedir.

    Stor Perdelerin kenarlarına daha estetik görünüm vermesi ve tamamlayıcı olması için varak baskılı panel perdeler ve de kadife kumaş üzerine varak işleme olarak motifli baskılı olarak Japon Perdeler yapılmaktadır.

    Bay Perdecim olarak bu varak baskıları ya da istediğiniz bir motifi her kumaş üzerine uygulaya bilmekteyiz.

The post Varaklı Stor Perde appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/varakli-stor-perde/feed/ 0
FASON PERDE DİKİM ATÖLYESİ https://bayperdecim.com.tr/urunler/fason-perde-dikim-atolyesi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/fason-perde-dikim-atolyesi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:53:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=810 Ürün Fiyatı: Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız. Ürün Özelliği;  Perde dikişi işleriniz için firmamızın dikiş servisinden hizmet alabilirsiniz. Tüm perde modelleri güncel tasarımlar, özel tasarımlar, deneyimli personelimizce özenle yapılmaktadır. Bünyemizde tül perde, güneşlik, fon perdesi, katlamalı perde modelleri, klasik perde modelleri, drapeler, sahne perdeleri, usta ellerden son derece itinalı bir şekilde hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Türkiyenin heryerine… Okumaya devam et FASON PERDE DİKİM ATÖLYESİ

The post FASON PERDE DİKİM ATÖLYESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

Ürün Özelliği;

 Perde dikişi işleriniz için firmamızın dikiş servisinden hizmet alabilirsiniz. Tüm perde modelleri güncel tasarımlar, özel tasarımlar, deneyimli personelimizce özenle yapılmaktadır. Bünyemizde tül perde, güneşlik, fon perdesi, katlamalı perde modelleri, klasik perde modelleri, drapeler, sahne perdeleri, usta ellerden son derece itinalı bir şekilde hazırlanarak sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Türkiyenin heryerine kargo ile teslimat yapılır. Dilerseniz modelini belirlediğiniz perdenizin kumaşını kargo ile göndererek çarşı pazar dolaşmadan ayağınıza gelen kargoya teslim edebilirsiniz. Sizlere kargo ile son derece güvenli hizmetler vermek üzere telefonlarınızı bekliyoruz. Tek yapacağınız şey perde modelini seçmeniz doğru ölçü vermeniz ve uygun kumaşı göndermeniz.

 

  • Vereceğiniz ölçülere göre her türlü model perde dikilir.
  • Her türlü pile çeşidi ( Türk pile, Kanun pile, İstanbul pile, Boru pile, –Amerikan pile) uygulanır.
  • Mekanizmalı (katlama, balon, panel perde) dikişi yapılır.
  • Biritli perde dikişi yapılır.
  • Perdelerin ruletleri (düğmeleri) takılıp (dikili) teslim edilir.
  • Overlok çekilir.
  • Perdelerin ütüsü yapılarak teslim edilir.
  • Masa örtüsü dikilir.

The post FASON PERDE DİKİM ATÖLYESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/fason-perde-dikim-atolyesi/feed/ 0
ALINLIKLI ALÜMİNYUM PERDE RAYI https://bayperdecim.com.tr/urunler/alinlikli-aluminyum-perde-rayi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/alinlikli-aluminyum-perde-rayi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:52:22 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=807 Ürün Fiyatı: 16 TL/m. Ürün Özelliği;     Alınlıklı Alüminyum Perde Rayları diğer alüminyum perde raylarımıza farklılık katmak amacıyla firmamız Bay Perdecim Perde Sistemleri tarafından dekoratif alınlıklı alüminyum perde rayları olarak üretilmiştir.     Alüminyum perde rayları, plastik perde raylarında meydana gelen çabuk kırılma, deforme olma, ağır perde taşıyamama gibi şikâyetlerin artması sonucu son zamanlarda çok aranan… Okumaya devam et ALINLIKLI ALÜMİNYUM PERDE RAYI

The post ALINLIKLI ALÜMİNYUM PERDE RAYI appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 16 TL/m.

Ürün Özelliği;

    Alınlıklı Alüminyum Perde Rayları diğer alüminyum perde raylarımıza farklılık katmak amacıyla firmamız Bay Perdecim Perde Sistemleri tarafından dekoratif alınlıklı alüminyum perde rayları olarak üretilmiştir.

    Alüminyum perde rayları, plastik perde raylarında meydana gelen çabuk kırılma, deforme olma, ağır perde taşıyamama gibi şikâyetlerin artması sonucu son zamanlarda çok aranan ve tercih edilen ray sistemleri olmuştur. Alüminyum perde raylarını oteller, okullar, iş yerleri daha çok tercih etmekle beraber, evlerde de kullanımı hızla artmakta, tercih edilmektedir. Alüminyum perde rayı olarak tekli alüminyum perde rayımızı, ikili alüminyum perde rayımızı, üçlü alüminyum perde rayımızı sizlerin hizmetine sunmuştuk. Alınlıklı Alüminyum Perde Raylarımızı da şimdi sizlere sunmaktan gururluyuz.

    Alınlıklı Alüminyum Perde Raylarımız dekoratif görünümü ile ön plana çıkacak şekilde tasarlanmıştır. Karton Piyer olmayan ya da duvardan perde uygulaması yapılacak alanlarda kapatıcı alınlığı ile hoş bir görünüme sahiptir. Alınlıklı Alüminyum Perde Raylarımızın da teklisi, ikilisi ve üçlüsü mevcut olup yine beyaz fırın boyalı olarak üretilmektedir. Yüksek metrajlı siparişlerde istenilen renk ve ölçülerde üretilebilmektedir. Alınlıklı Alüminyum Perde Kornişlerimiz standartta 6 m. lik boylar halinde üretilmektedir. Alınlık modeli olarak düz alınlıklı ve kıvrımlı dekoratif alınlıklı olarak iki modeli mevcuttur. Kanal aralığı standart ve kanal aralığı geniş olan iki farklı modeli de mevcuttur. Kanal aralığı geniş olan modelimiz ağır ve büyük ölçülerdeki perdelerin açılıp kapanma esnasında bir birini engellememesi amacıyla tasarlanmıştır.

The post ALINLIKLI ALÜMİNYUM PERDE RAYI appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/alinlikli-aluminyum-perde-rayi/feed/ 0
EKONOMİK İKİLİ ALÜMİNYUM PERDE RAYI https://bayperdecim.com.tr/urunler/ekonomik-ikili-aluminyum-perde-rayi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/ekonomik-ikili-aluminyum-perde-rayi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:51:02 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=801 Ürün Fiyatı: 10.50 TL/m. Ürün Özelliği;     İkili Alüminyum Perde Raylarımızın bu ürünü, diğer bariyer kanal yapılı ikili alüminyum perde rayımıza, alternatif olacak şekilde, ekonomik ürün olarak tasarlanmıştır. Lakin perde ruleti tutma aralığı, standart perde ruletini tutacak standartta yapılmıştır. Kolay eğilme özelliği yoktur. Gramajlı ve mukavemetli bir üründür. Teknik detayları resimler içinde çizimli olarak… Okumaya devam et EKONOMİK İKİLİ ALÜMİNYUM PERDE RAYI

The post EKONOMİK İKİLİ ALÜMİNYUM PERDE RAYI appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 10.50 TL/m.

Ürün Özelliği;

    İkili Alüminyum Perde Raylarımızın bu ürünü, diğer bariyer kanal yapılı ikili alüminyum perde rayımıza, alternatif olacak şekilde, ekonomik ürün olarak tasarlanmıştır. Lakin perde ruleti tutma aralığı, standart perde ruletini tutacak standartta yapılmıştır. Kolay eğilme özelliği yoktur. Gramajlı ve mukavemetli bir üründür. Teknik detayları resimler içinde çizimli olarak mevcuttur.

    İkili Alüminyum Perde Kornişimiz yine beyaz fırın boyalı olarak 6 m. lik boylar halinde üretilmektedir.  Paketleri 20 boydan oluşmaktadır. Tüm alüminyum perde kornişlerimizde olduğu gibi bu ürünümüz için de yüklü siparişlerde istenilen ölçü ve renk seçeneği mevcuttur.

   İkili Alüminyum Perde Raylarımızın bu ürün haricinde, bariyerli sistem, alınlıklı sitem ve geniş kanallı sistem gibi seçenekleri mevcuttur.

 Detaylı Bilgi ve sipariş için Müşteri Hizmetlerimizle İletişim kurunuz.

The post EKONOMİK İKİLİ ALÜMİNYUM PERDE RAYI appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/ekonomik-ikili-aluminyum-perde-rayi/feed/ 0
İKİLİ GENİŞ KANALLI ALÜMİNYUM PERDE KORNİŞİ https://bayperdecim.com.tr/urunler/ikili-genis-kanalli-aluminyum-perde-kornisi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/ikili-genis-kanalli-aluminyum-perde-kornisi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:51:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=804 Ürün Fiyatı: 14 TL/m Ürün Özelliği;  İkili Geniş kanallı Alüminyum Perde Raylarımız kanal yapısı geniş olarak tasarlanmıştır. Lakin perde ruleti tutma aralığı standart perde ruletini tutacak standartta yapılmıştır. Kanal yapısının geniş tutulmasının nedeni farklı perde ruletlerinin rahatlıkla kullanılmasını sağlamak amaçlı olarak tasarlanmıştır.     İkili Geniş Kanallı Alüminyum Perde Kornişimiz yine beyaz fırın boyalı olarak 6 m.… Okumaya devam et İKİLİ GENİŞ KANALLI ALÜMİNYUM PERDE KORNİŞİ

The post İKİLİ GENİŞ KANALLI ALÜMİNYUM PERDE KORNİŞİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 14 TL/m

Ürün Özelliği;

 İkili Geniş kanallı Alüminyum Perde Raylarımız kanal yapısı geniş olarak tasarlanmıştır. Lakin perde ruleti tutma aralığı standart perde ruletini tutacak standartta yapılmıştır. Kanal yapısının geniş tutulmasının nedeni farklı perde ruletlerinin rahatlıkla kullanılmasını sağlamak amaçlı olarak tasarlanmıştır.

    İkili Geniş Kanallı Alüminyum Perde Kornişimiz yine beyaz fırın boyalı olarak 6 m. lik boylar halinde üretilmektedir.  Paketleri 10 boydan oluşmaktadır. Tüm alüminyum perde kornişlerimizde olduğu gibi bu ürünümüz için de yüklü siparişlerde istenilen ölçü ve renk seçeneği mevcuttur.

 Detaylı biligi ve sipariş için Müşteri Hizmetlerimizi Arayınız.

The post İKİLİ GENİŞ KANALLI ALÜMİNYUM PERDE KORNİŞİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/ikili-genis-kanalli-aluminyum-perde-kornisi/feed/ 0
BLACKOUT KUMAŞ PERDE https://bayperdecim.com.tr/urunler/blackout-kumas-perde/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/blackout-kumas-perde/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:19:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=775 Ürün Fiyatı: 25 TL/m. Ürün Özelliği;     Blackout kumaş perde, stor perde kumaşından hariç bildiğimiz perdelik kumaştır. Storluk Blackoutla Perdelik Blackout kumaş aynı derecede ışık almama özelliğine sahiptir. Blackout Kumaş Perdelik çift taraflı saten dokumadan yapılmış, ortasında yer alan siyah iplik ile dokunmuş kumaş sayesinde, ışığı geçirmeme özelliği veren kaplamalı veya mebran kaplanarak hazırlanmış… Okumaya devam et BLACKOUT KUMAŞ PERDE

The post BLACKOUT KUMAŞ PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 25 TL/m.

Ürün Özelliği;

    Blackout kumaş perde, stor perde kumaşından hariç bildiğimiz perdelik kumaştır. Storluk Blackoutla Perdelik Blackout kumaş aynı derecede ışık almama özelliğine sahiptir. Blackout Kumaş Perdelik çift taraflı saten dokumadan yapılmış, ortasında yer alan siyah iplik ile dokunmuş kumaş sayesinde, ışığı geçirmeme özelliği veren kaplamalı veya mebran kaplanarak hazırlanmış perdelerdir. Blackout perdeler karartma kumaş perde olarak da adlandırılmaktadır. Sıfır ışık blackout perdeler olduğu dibi dokuma yapısına ve üreten firmaya bağlı olarak yüzdelik ışık geçirgenliği olanları da mevcuttur. Blackout kumaş perdelerde diğer kumaş perdelerde olduğu gibi renk alternatifleri vardır. Sıfır ışık olan blackout perdelerde açık renklerde dahi ışık geçirgenliği sıfırdır. Karartma kumaş perdeler normal güneşli perdeler gibi düz dikile bildiği gibi istenilen oranda pileli olarak da dikile bilmektedir.

    Blackout kumaşlar genelde karartma perdesi olarak oteller de, hastaneler de, gösteri salonların da, kullanılır. Karatma perdenin amacı odayı zifiri karanlık yapmak, ikincisi ise güneşe karşı odayı soğuk tutmaktır. Özellikle doktorlar, pilotlar, polisler, gece çalışan müzisyenler, bebek odaları ve derin uykuyu sevenler için çok uygundur.

Blackout Kumaş Perde Teknik Özellikleri

% 65 POLYESTER

% 33 PAMUKLU ( COTTON )

280 – 300 CM ENİ

450 GR / M2

40 DERECE NARİN YIKAMA

DOKUMA YUMUŞAK TUŞE

    Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.

The post BLACKOUT KUMAŞ PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/blackout-kumas-perde/feed/ 0
ÇOCUK ODASI PERDESİ https://bayperdecim.com.tr/urunler/cocuk-odasi-perdesi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/cocuk-odasi-perdesi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:11:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=766 Ürün Fiyatı: 25 TL/m. Ürün Özelliği;     Çocuk odası perdeleri ve bebek odası perdeleri; tül perde, fon perde, far bela gibi uygulamalarla yapılabilir. Arzuya göre tülün altına güneşlik olarak stor perde uygulanabilir. Bunun dışında desenli kumaşlardan seçim yapılarak düz bir fon perde ile de kolay çözüm elde edebilirsiniz. Çocuk odası perdeleri klasik tül şeklinde… Okumaya devam et ÇOCUK ODASI PERDESİ

The post ÇOCUK ODASI PERDESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 25 TL/m.

Ürün Özelliği;

    Çocuk odası perdeleri ve bebek odası perdeleri; tül perde, fon perde, far bela gibi uygulamalarla yapılabilir. Arzuya göre tülün altına güneşlik olarak stor perde uygulanabilir. Bunun dışında desenli kumaşlardan seçim yapılarak düz bir fon perde ile de kolay çözüm elde edebilirsiniz. Çocuk odası perdeleri klasik tül şeklinde olduğu gibi katlamalı perde sistemi ile de çözümlenebilir. Aynı desenli bir tülü katlamalı perde olarak da kullanma olanağı olabilir. Perdenin kenarlarına fon uygulaması yapılarak şık bir görünüm elde edilebilir. Çocuk odası perdeleri özel, çocuklara mahsus desenlerden oluşmaktadır. Çocuk odası perdeleri lisanslı ve lisanssız desenli kumaş perdeler ya da tül perdelerden oluşur.

     Çocuk odası stor perdelerine beğendiğiniz objeler, dijital baskı yöntemiyle basılarak stor perdeleri renklendirebilirsiniz. Çocuk odaları için çizgi film kahramanları desenli, kelebek, denizci teması vb. desenli tüller ve fon perdeler olduğu gibi aynı desenleri içeren zebra perdeler de vardır.  Hastanelerin çocuk servislerinde, okulların ana sınıflarında, evlerde çocuklara ayrılan odalarda kullanılarak mükemmel sonuçlar alınabilmektedir.

    Çocuk odası perdeleri ve çocuk odası tülleri zengin çeşit seçenekleriyle Bay Perdecim Perde Sistemleri Firması garantisi ve de kalitesiyle sizlere sunulmaktadır.

The post ÇOCUK ODASI PERDESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/cocuk-odasi-perdesi/feed/ 0
KRUVAZE PERDE https://bayperdecim.com.tr/urunler/kruvaze-perde/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/kruvaze-perde/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:08:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=763 Ürün Fiyatı: 25 TL/m Ürün Özelliği;     Kruvaze perde, mekanizma yardımı ile sağa sola açılan perdelerdir. Kullanımı kolay olup, hemen hemen her türlü ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Kruvaze perdelerde genel olarak Grek tüller ve örme tüller tercih edilmektedir. Kruvaze Perde de renkli işlemeli Dantel tüller ve Fransız tüller de tercih edilebilir. Kruvaze perde kenarlarında süsleme… Okumaya devam et KRUVAZE PERDE

The post KRUVAZE PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 25 TL/m

Ürün Özelliği;

    Kruvaze perde, mekanizma yardımı ile sağa sola açılan perdelerdir. Kullanımı kolay olup, hemen hemen her türlü ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Kruvaze perdelerde genel olarak Grek tüller ve örme tüller tercih edilmektedir. Kruvaze Perde de renkli işlemeli Dantel tüller ve Fransız tüller de tercih edilebilir. Kruvaze perde kenarlarında süsleme ve dekor amaçlı perde boncuğu ve perde saçakları kullanılabilir. Kruvaze Perdelerde tül seçimi yapılırken, sert ve kalın olmayan tüllerin seçilmesi, perdenin duruşunu ve dökümünü olumlu yönde etkilemektedir. Bay Perdecim Perde Sistemleri olarak, Kruvaze perdelerde, piyasada kullanılan mekanizmadan çok farklı özel bir mekanizma kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz bu mekanizmanın kurulumu basit olduğu gibi perdenin kullanımında mükemmel bir kolaylık da sağlamakta olup, arızalanma riski hiç yoktur.

    Kruvaze perdelerle birlikte, aksesuar olarak, Japon fon ya da normal pileli fon perdeler kullanmak, perdenin görünüme daha bir güzellik ve de estetik katacaktır. Kruvaze perdelerde normal tül perdelerde olduğu gibi sık pile tercih edilmelidir. Yalnız burada dikkat edilecek konu; kruvaze perdede kanun pile değil yan pile uygulanmalıdır. Yan pile uygulaması kruvaze perdenize çok daha hoş bir görünüm kazandıracak, pileler toplama kıvrımlarında daha net bir duruş sergileyecektir. Kruvaze perdeler ile ilgili daha fazla bilgi almak için Müşteri Hizmetlerini arayınız.

    Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz

The post KRUVAZE PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/kruvaze-perde/feed/ 0
HASTA MAHREMİYET PERDESİ https://bayperdecim.com.tr/urunler/hasta-mahremiyet-perdesi/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/hasta-mahremiyet-perdesi/#respond Sun, 15 Nov 2020 14:00:00 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=754 Ürün Fiyatı: 45 TL/m. Ürün Özelliği;     Hastane Perdeleri Sağlık bakanlığı logolu olarak ya da özel klinik ve hastaneler için logosuz olarak yapılabilen, yanmazlık, anti bakteriyel, leke tutmaz özellikte kumaş kullanılarak, hasta yatak aralarını ya da hasta yatağının komple çevresini kapatacak şekilde, hasta mahremiyetini sağlamak için yapılan perde sistemidir. Hastane Perdelerinin özel perdeler olması,… Okumaya devam et HASTA MAHREMİYET PERDESİ

The post HASTA MAHREMİYET PERDESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 45 TL/m.

Ürün Özelliği;

    Hastane Perdeleri Sağlık bakanlığı logolu olarak ya da özel klinik ve hastaneler için logosuz olarak yapılabilen, yanmazlık, anti bakteriyel, leke tutmaz özellikte kumaş kullanılarak, hasta yatak aralarını ya da hasta yatağının komple çevresini kapatacak şekilde, hasta mahremiyetini sağlamak için yapılan perde sistemidir. Hastane Perdelerinin özel perdeler olması, bu perdelerin takılması için kullanılan ray sistemlerinin de özel olmasını gerektirmiştir.

    Hasta yatak odalarında, yatak aralarına separatör perde uygulaması şu şekilde yapılmaktadır. Hastane Mahremiyet Perdesi duvara monteli 0,5mm kalınlığında 2 cm. çapında krom nikel boru ile halkalara geçirilerek asılabilir. Hastane Perdesinde kullanılan bu krom nikel boru zeminden 2.20 cm. yüksekliğe monte edilmelidir. Bu boruya asılacak perde üstten 30 cm. kadar tül ya da ışık geçirgenliği olan malzemeden, alt kısmı anti bakteriyel saten görünümlü, bakanlık logolu, su ve leke tutmayan özelikte malzemeden ( %100 pvc esaslı malzeme olmayacak) olmamalıdır. Hastane Perde raylarında yeni sistem raylar mevcuttur.

    Hastane Perdeleri; hasta yatak aralarını perde ile bölerek, hasta mahremiyetini sağlamak için yapılan bölme perde sistemidir. Hastane perdesi diye adlandırılır. Diğer bir adı da “seperatör perde” dir

    Seperatör paravan gibi işlem görür fakat tavandan perde rayları ile asılan perdeler yatak aralarındaki mahremiyeti sağlar. Hastane perdesi için çok çeşitli perde modellerimiz vardır. Özellikle anti bakteriyel perde, hastane için çok uygundur. Anti bakteriyel Hastane Perdesi iki çeşittir. Birincisi iplikten anti bakteriyel, ikincisi anti bakteriyel apreli kumaş perdedir. Ayrıca perde rayları da anti bakteriyel özelliktedir.

    Sağlık bakanlığı yeni yönetmenliğine göre hastane mahremiyet perdelerinde Sağlık Bakanlığı logosu mecburi kılınmıştır. Sağlık Bakanlık logolu Hastane perdesini firmamız bünyesinde sizlere sunmaktayız. İstendiği takdirde Hastanenin logosunu ara perdelere ve camlarda kullanılan perdelere dijital baskı yöntemiyle özel olarak uygulaya bilmekteyiz.

    Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.

The post HASTA MAHREMİYET PERDESİ appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/hasta-mahremiyet-perdesi/feed/ 0
JALUZİ PERDE https://bayperdecim.com.tr/urunler/jaluzi-perde/ https://bayperdecim.com.tr/urunler/jaluzi-perde/#respond Sun, 15 Nov 2020 13:40:49 +0000 https://bayperdecim.com.tr/?p=737 jaluzi perde resimleri jaluzi perde Ürün Fiyatı: 45 TL/m² Ürün Özelliği;    Jaluzi Perde, ithal bir üründür. Ülkemizde yerli olarak da üretilmektedir. 16 ve 25 mm. ve 50 mm. genişliğindeki alüminyum şeritlerin merdiven şeklinde dokunmuş iplere dizilerek, üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk marifetiyle 180 derece aşağı ve yukarı eş zamanlı… Okumaya devam et JALUZİ PERDE

The post JALUZİ PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>

Ürün Fiyatı: 45 TL/m²

Ürün Özelliği;

   Jaluzi Perde, ithal bir üründür. Ülkemizde yerli olarak da üretilmektedir. 16 ve 25 mm. ve 50 mm. genişliğindeki alüminyum şeritlerin merdiven şeklinde dokunmuş iplere dizilerek, üst kasa kısmı içinde gizli çalıştırma mekanizması sayesinde plastik çubuk marifetiyle 180 derece aşağı ve yukarı eş zamanlı hareket ettirilerek, ışıktan istediğiniz kadar yararlanma olanağı verir.

Jaluzi Perde Renkleri:

   Jaluzi Perdeler de renk seçenekleri; düz renkler, ana ve ara renkler olmakla beraber, ahşap görünümlü jaluzi çeşitleri ve üzerinde delikler bulunan perfore jaluzi adı verilen delikli jaluzi çeşidi de ayrı bir seçenektir. Delikli perfore jaluziler kapatıldığında loş bir ortam elde edilir. Şık bir görünümü vardır. Çekme ipi vasıtasıyla jaluziyi tamamen yukarı kaldırabilir veya tam olarak aşağı indirebilirsiniz. Plastik çubuğu çevirerek jaluzi bantlarını ışığa göre yönetebilir, almak istediğiniz kadar ışık alarak ışık kontrolü sağlayabilirsiniz.

Jaluzi Perde Temizliği:

   Jaluzi Perde düzenli temizlik yapılan yerlerde uzun süre size arıza yapmadan hizmet edecektir. Jaluzi Perde temizliğinde dikkat edilecek husus; alüminyum bantları zedelemeden, yumuşak, çok az nemli bir bezle silmek suretiyle temizlemektir. Ayrıca statik plastik yumuşak toz alıcı fırçalarla da tozu alınabilir. Jaluzi Perde Montajı kolay, ekonomik bir üründür.

   Jaluzi Perdeler, tül ve kumaş perdeler gibi belirli aralıklarla yıkama gerektirmez. Kaz tüyü ya da fiber toz alıcılarla tozunu almak yeterli olmaktadır. Uzun kullanımlarda deterjanlı bezle tem-izlenebilmektedir. Gerekirse alüminyum jaluzi perdeler, duşun altında deterjanla yıkanabiliyor. Çift cam arasına uygulanan jaluzi perdeler, temizlik gerektirmemektedir. Tüm perde sistemlerinde olduğu gibi yine Firmamız Bay Perdecim Perde Sistemleri Jaluzi Perdelerde de motorlu sistem imalatı yapmaktadır.

 Jaluzi Perde Teknik Özellikleri: 

    İthal ham madde, Yerli üretim, İthal ve Yerli Metal Alüminyum jaluzi.

   Jaluzi Perdeler istenilen ebada ve renge göre üretilebildiği için her mekana kolayca uygulanabilmektedir. Alüminyum Jaluzi Perdelerde en önemli aksamlardan birisi de mekanizma ve kasa sistemidir. Sistem seri üretime uygun olmasından dolayı, fiyatı diğer mekanizmalara oranla daha ekonomiktir.

    Alüminyum jaluzi perde alacaksanız, kanatların fırın boya olmasına dikkat edin. Aksi takdirde jaluzinizin renkleri kısa zamanda solabilir ve dökülebilir. Jaluzi Perde slayt kanatlarının çok ince olması hemen deforme olmasına yol açabilir. 21 mikron ve üstü kanat kalınlığına sahip jaluzi perdelerin ömrü daha uzundur. Çelik alaşımla üretilmiş üst raylar, alüminyum olanlara göre daha dayanıklıdır.

   Jaluzi perdede kullanılan iplerin kalın olması mekanizmanın zor çalışmasına, çok ince olması da mekanizmanın deforme olmasına sebep olur. Ahşap jaluziler-in ağırlığına uygun olarak çelik alaşımlı üst ray ve kalın ipler tercih edilmelidir.

 

 

The post JALUZİ PERDE appeared first on Bay Perdecim.

]]>
https://bayperdecim.com.tr/urunler/jaluzi-perde/feed/ 0