Hastane Mahremiyet Perdesi

Hastane Mahremiyet Perdesi

Ürün Fiyatı : 85 TL/m

Ürün Özelliği :

Hastane Perdeleri Sağlık bakanlığı logolu olarak ya da özel klinik ve hastaneler için logosuz olarak yapılabilen, yanmazlık, anti bakteriyel, leke tutmaz özellikte kumaş kullanılarak, hasta yatak aralarını ya da hasta yatağının komple çevresini kapatacak şekilde, hasta mahremiyetini sağlamak için yapılan perde sistemidir. Hastane Perdelerinin özel perdeler olması, bu perdelerin takılması için kullanılan ray sistemlerinin de özel olmasını gerektirmiştir.

Hasta yatak odalarında, yatak aralarına separatör perde uygulaması şu şekilde yapılmaktadır. Hastane Mahremiyet Perdesi duvara monteli 0,5mm kalınlığında 2 cm. çapında krom nikel boru ile halkalara geçirilerek asılabilir. Hastane Perdesinde kullanılan bu krom nikel boru zeminden 2.20 cm. yüksekliğe monte edilmelidir. Bu boruya asılacak perde üstten 30 cm. kadar tül ya da ışık geçirgenliği olan malzemeden, alt kısmı anti bakteriyel saten görünümlü, bakanlık logolu, su ve leke tutmayan özelikte malzemeden ( %100 pvc esaslı malzeme olmayacak) olmamalıdır. Hastane Perde raylarında yeni sistem raylar mevcuttur.

Hastane Perdeleri; hasta yatak aralarını perde ile bölerek, hasta mahremiyetini sağlamak için yapılan bölme perde sistemidir. Hastane perdesi diye adlandırılır. Diğer bir adı da “seperatör perde” dir

Seperatör paravan gibi işlem görür fakat tavandan perde rayları ile asılan perdeler yatak aralarındaki mahremiyeti sağlar. Hastane perdesi için çok çeşitli perde modellerimiz vardır. Özellikle anti bakteriyel perde, hastane için çok uygundur. Anti bakteriyel Hastane Perdesi iki çeşittir. Birincisi iplikten anti bakteriyel, ikincisi anti bakteriyel apreli kumaş perdedir. Ayrıca perde rayları da anti bakteriyel özelliktedir.

Sağlık bakanlığı yeni yönetmenliğine göre hastane mahremiyet perdelerinde Sağlık Bakanlığı logosu mecburi kılınmıştır. Sağlık Bakanlık logolu Hastane perdesini firmamız bünyesinde sizlere sunmaktayız. İstendiği takdirde Hastanenin logosunu ara perdelere ve camlarda kullanılan perdelere dijital baskı yöntemiyle özel olarak uygulayabilmekteyiz.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.